Hugo Alvarez Antunez na celowniku Realu i FC Barcelony

fot. Elena/flickr.com
fot. Elena/flickr.com

Do bardzo ciekawych informacji dotarli właśnie dziennikarze gazety Sport, którzy poinformowali o walce FC Barcelony i Realu Madryt o niezwykle utalentowanego zawodnika. Okazuje się, że na celowniku obu klubów znajduje się Hugo Alvarez Antunez reprezentujący barwy Celty Vigo.

Wspominany we wstępie Hugo Alvarez Antunez jest 12-letnim piłkarzem uważanym za jeden z największych talentów hiszpańskiego futbolu. Bardzo dobra dyspozycja zawodnika spowodowała, że jego grze od turnieju w Chinach zaczęli przyglądać się skauci FC Barcelony. Katalończycy nie mogą czuć się wcale pewni. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy gazety Sport wynika, że 12-latka w swoim zespole z chęcią widzieliby również przedstawiciele Realu Madryt.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Tymczasem działacze Celty Vigo doskonale zdając sobie sprawę z talentu, nie zamierzają sprzedawać zawodnika. Wiele zależeć będzie tutaj jednak od  samego piłkarza oraz jego rodziców, którzy najprawdopodobniej będą chcieli, żeby ich syn trafił do jednej z najsilniejszych szkółek piłkarskich na świecie.

źródło: Sport

Opublikowany w Bez kategorii