Ibrahimović przedłuży kontrakt z United?!

Bardzo ciekawe informacje napływają do nas prosto z Manchesteru, gdzie przedstawiciele Czerwonych Diabłów rozpoczęli negocjacje nowego kontraktu dla Zlatana Ibrahimovicia – poinformowali dziennikarze gazety Manchester Evening News.

– Nic nie jest jeszcze postanowione, ale rozmawiamy. Jeśli za coś się biorę, to nie zostawiam niedokończonej roboty – powiedział Zlatan Ibrahimović w rozmowie z dziennikarzem gazety Manchester Evening News. Szwed podkreślił jednocześnie zamierza osiągać większe sukcesu z zespołem Czerwonych Diabłów.

Przypomnijmy, że Zlatan Ibrahimović reprezentuje barwy Manchesteru United od początku obecnego sezonu, a jego umowa obowiązuje do czerwca 2017 roku. Dzięki nowemu kontraktowi, reprezentowałby barwy klubu przez kolejny rok.

35-letni napastnik jest bez dwóch zdań jedną z kluczowych postaci w zespole Manchesteru United. Snajper ze Szwecji w obecnym sezonie wystąpił w dwudziestu pięciu spotkaniach angielskiej Premier League, w których zdobył piętnaście goli. Tymczasem drużyna Czerwonych Diabłów po 27. kolejkach zajmuje piąte miejsce z dorobkiem pięćdziesięciu dwóch punktów. Manchester United nie ma jednak dużej straty do wyprzedzających go zespołów.

źródło: pilkanozna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *