Ibrahimović w Celtiku Glasgow?!

 fot. PSG World (flickr.com)
fot. PSG World (flickr.com)

Już niebawem może dojść do sensacyjnego transferu, a za takim trzeba przecież uznać przejścia Zlatana Ibrahimovicia do zespołu Celtiku Glasgow. Reprezentant Szwecji nie wyklucza, że na zakończenie kariery trafi do ligi szkockiej, a tak uznanego zawodnika z chęcią widziałby u siebie szkoleniowiec drużyny, Neil Lennon. W przyszłości okaże się, czy transfer dojdzie do skutku.

– Celtic jest klubem z wielką tradycją i miejscem, gdzie chyba każdy czołowy piłkarz chciałby zakończyć swoją karierę. Jak mógłbym powiedzieć, że nie chciałbym grać dla takich kibiców co tydzień? – powiedział Zlatan Ibrahimović. Tak bardzo uznanego zawodnika z chęcią powitałby w swojej drużynie trener Neil Lennon. – Byłoby wspaniale, gdybyśmy mieli w swoim zespole takiego gracza. Jednak do tego jeszcze bardzo długa droga – przyznał szkoleniowiec Mistrzów Szkocji.

Zyskaj 400 złotych bez żadnego ryzyka! Obstaw i wygraj!

Dla Zlatana Ibrahimovicia byłby to pierwszy klub na Wyspach Brytyjskich. Reprezentant Szwecji miał juz okazję reprezentować barwy takich klubów jak Malmo, Ajax Amsterdam, Juventus Turyn, Inter Mediolan, czy FC Barcelona. Ostatnio ma okazję strzelać bramki dla francuskiego Paris Saint-Germain.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Transmisje spotkań na żywo, skróty filmowe i bramki z meczów i zapowiedzi – teraz wszystko znajdziecie w jednym miejscu! Zachęcamy Was gorąco do odwiedzania strony internetowej www.meczenazywo.com.pl!

Opublikowany w Bez kategorii