Inaki Williams na celowniku Juventusu

Juventus Turyn
fot. google.com

Przedstawiciele Juventusu Turyn mogą już niebawem pozyskać ciekawego zawodnika. Z nieoficjalnych informacji zagranicznych mediów wynika bowiem, że w kręgu zainteresowań klubu znalazł się Inaki Williams reprezentujący barwy Athletic Bilbao.

Z nieoficjalnych informacji zagranicznych dziennikarzy wynika jasno, że przedstawiciele Juventusu Turyn bacznie obserwują poczynania wspominanego skrzydłowego. Skauci z Włoch obecni byli między innymi na ostatnim spotkaniu Basków z Sevillą, w którym 22-latek przebywał na boisku przez 90 minut.

– W wielu wcześniejszych spotkaniach Williams pokazał już jednak, na co go stać. W sumie 22-latek, który może grać zarówno na szpicy, jak i z boku, zanotował do tej pory dwa trafienia i sześć asyst w La Liga. Jego bilans we wszystkich rozgrywkach to pięć bramek i siedem asyst – możemy przeczytać na stronie internetowej transfery.info.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Warto jednak w tym momencie dodać, że Juventus Turyn nie jest jedynym klubem, który chciałby mieć w swoim zespole 22-letniego piłkarza. Okazuje się, że faworytem do pozyskania pomocnika jest Borussia Dortmund, której skauci już od dłuższego czasu obserwują jego poczynania. Na koniec dodajmy, że Inaki Astiz w swoim kontrakcie ma wpisaną kwotę odstępnego wynoszącą 50 milionów euro.

źródło: transfery.info