Isco i Marcelo przedłużyli kontrakty z Realem Madryt

Real Madryt
fot. google.com

Bardzo dobra wiadomość dla kibiców Realu Madryt. Okazuje się, że przedstawiciele klubu zdecydowali się przedłużyć kontrakty z Isco oraz Marcelo. Warto dodać, że poprzednia umowa ze wspominanym Isco wygasała już w czerwcu przyszłego roku.

– Negocjacje dotyczące nowego kontraktu Isco trwały dosyć długo i nie było proste. Hiszpan przez pewien czas nie był zadowolony ze swojej roli w drużynie i sporo mówiło się o jego odejściu do Juventusu. W tym sezonie jednak spisuje się bardzo dobrze i jest jedną z najjaśniejszych postaci Realu Madryt. Władze Królewskich szybko więc dopilnowały, żeby ich gwiazda nie uciekła za darmo. Nowa umowa wiąże Isco z klubem do 2022 roku. W kontrakt wpisano też klauzulę odstępnego w wysokości 700 milionów euro – możemy przeczytać w materiale Przeglądu Sportowego.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla Królewskich, ponieważ podpis pod kontraktem złożył również Marcelo. Może być to niespodzianka – jego dotychczasowy kontrakt wygasał bowiem dopiero w 2020 roku. – Brazylijczyk nie zamierza ruszać się z Madrytu i przedłużył kontrakt o kolejne dwa lata. Lewy obrońca występuje na Santiago Bernabeu od 2007 roku, rozegrał 415 meczów, jest też zastępcą kapitana – podsumowano w tekście Przeglądu Sportowego.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *