Isco zostaje w Realu Madryt. Nie ma zgody na transfer

Real Madryt
fot. google.com

Wszystko wskazuje na to, że Isco w letnim okienku transferowym nie odejdzie z Realu Madryt. Dziennikarzom hiszpańskiej gazety AS udało się dowiedzieć, że władze Królewskich nie wyrażają zgodę na transfer pomocnika, który poważnie zainteresowani są działacze Juventusu Turyn.

W ostatnich dniach zagraniczne media spekulowały na temat ewentualnego odejścia Isco z zespołu Realu Madryt. Piłkarz grający na pozycji pomocnika nie jest do końca zadowolony ze swojej pozycji w drużynie, dlatego poważnie zastanawiał się nad zmianą otoczenia. Tymczasem dziennikarzom gazety AS udało się dowiedzieć, że działacze Realu Madryt nie wyrażają zgody na transfer 23-letniego gracza.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Nie jest tajemnicą, że transferem Isco zainteresowani są działacze Juventusu Turyn. Wobec decyzji Królewskich, trener Massimiliano Allegri będzie musiał znaleźć na rynku transferowym kogoś innego. Dodajmy, że Isco w minionym sezonie wystąpił łącznie w 34 spotkaniach hiszpańskiej Primera Division, w których strzelił cztery bramki oraz dziewięciokrotnie asystował.

źródło: AS

Opublikowany w Bez kategorii