Isco zostaje w Realu Madryt. Nie ma zgody na transfer

Real Madryt
fot. google.com

Wszystko wskazuje na to, że Isco w letnim okienku transferowym nie odejdzie z Realu Madryt. Dziennikarzom hiszpańskiej gazety AS udało się dowiedzieć, że władze Królewskich nie wyrażają zgodę na transfer pomocnika, który poważnie zainteresowani są działacze Juventusu Turyn.

W ostatnich dniach zagraniczne media spekulowały na temat ewentualnego odejścia Isco z zespołu Realu Madryt. Piłkarz grający na pozycji pomocnika nie jest do końca zadowolony ze swojej pozycji w drużynie, dlatego poważnie zastanawiał się nad zmianą otoczenia. Tymczasem dziennikarzom gazety AS udało się dowiedzieć, że działacze Realu Madryt nie wyrażają zgody na transfer 23-letniego gracza.

Nie jest tajemnicą, że transferem Isco zainteresowani są działacze Juventusu Turyn. Wobec decyzji Królewskich, trener Massimiliano Allegri będzie musiał znaleźć na rynku transferowym kogoś innego. Dodajmy, że Isco w minionym sezonie wystąpił łącznie w 34 spotkaniach hiszpańskiej Primera Division, w których strzelił cztery bramki oraz dziewięciokrotnie asystował.

źródło: AS

Opublikowany w Bez kategorii