Jaka diagnoza kontuzji Kamila Glika?

kamil_glik
fot. pilka24.com.pl

Dzisiaj decydujący dzień dla Kamila Glika. Środkowy obrońca reprezentacji Polski przejdzie we Francji szczegółowe badania, po których będzie można powiedzieć zdecydowanie więcej na temat kontuzji barku.

Kamil Glik po odniesieniu kontuzji barku wyjechał ze zgrupowania w Arłamowie udając się do francuskiej Nicei, gdzie pod okiem specjalistów zostanie podjęta ostateczna diagnoza. Zawodnika obejrzy lekarz Pascal Boileau, wybitny ortopeda, który leczy właśnie tego typu urazy.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Odwiedziliśmy wczoraj szpital Pasteur, w którym mają być przeprowadzone badania. To tam kliniką chirurgii kieruje profesor Boileau. Obiekt nie przypomina polskich placówek tego typu, nawet by tam wejść, trzeba przejść skrupulatną kontrolę prawie taką, jak na lotniskach. Nie jest to jednak ekskluzywne miejsce dla elit, ale szpital uniwersytecki, dostępny dla zwykłych ludzi. To tam zapadną kluczowe decyzje dla najbliższej przyszłości polskiego obrońcy. Na razie trudno jednak o optymizm – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *