Jakub Błaszczykowski wrócił do treningów

polska
fot. pilka24.com.pl

Bardzo dobre wiadomości napływają do nas prosto z Włoch, gdzie do treningów z pierwszym zespołem Fiorentiny wrócił właśnie Jakub Błaszczykowski. Skrzydłowy reprezentacji Polski już niebawem będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego.

Przypomnijmy, że Jakub Błaszczykowski doznał kontuzji w trakcie meczu towarzyskiego reprezentacji Polski na Stadionie Narodowym, gdzie mierzyliśmy się z kadrą Islandii. Skrzydłowy po jednym ze starć poczuł ból, a szczegółowe badania wykazały naderwanie mięśnia dwugłowego uda. To kolejny uraz reprezentanta Polski w tym roku, dlatego na pewno nie zaliczy go do udanego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Ostatecznie Jakub Błaszczykowski wrócił już do zdrowia, dzięki czemu trenował z zespołem Fiorentiny na pełnych obrotach. To oznacza, że już niebawem będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego na starcia włoskiej Serie A. Dodajmy, że 30-letni pomocnik w obecnym sezonie wystąpił w siedmiu spotkaniach ligi włoskiej, w których strzelił jedną bramkę i raz asystował. Ponadto ma na koncie trzy występy w rozgrywkach Ligi Europy.

źródło: pilkanozna.pl

Opublikowany w Bez kategorii