Jan Bednarek blisko Southampton. Przeszedł testy!

fot. lechpoznan.pl

Jan Bednarek jest coraz bliżej odejścia z Lecha Poznań. Środkowy obrońca we wtorek przechodził testy medyczne w angielskim Southampton, a jego sprzedaż zostanie oficjalnie ogłoszona dzisiaj – czytamy w Przeglądzie Sportowym.

Przypomnijmy, że działacze obu klubów już wcześniej osiągnęli porozumienie w sprawie transferu Jana Bednarka. Anglicy mają zapłacić za młodzieżowego reprezentanta Polski sześć milionów euro, a także 15% od kolejnej transakcji.

Jan Bednarek wraz ze swoim menadżerem we wtorek wylecieli do Anglii, gdzie zawodnik wczoraj przechodził testy medyczne. Oficjalne ogłoszenie transferu piłkarza Lecha Poznań do Southampton ma nastąpić w czwartek. Będziemy bacznie obserwować klubowe media.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Księgowy z Bułgarskiej może zacierać ręce, bo przypomnijmy, że Kolejorz zarobi aż 6 milionów euro, co jest transferowym rekordem Polski, pobitym aż po sześciu latach. W 2011 r. Adrian Mierzejewski przechodził z Polonii do Trabzonsporu za 5,25 mln euro. Jakie będą dalsze plany Bednarka? Wreszcie będzie mógł wyjechać na kilka dni urlopu. Po minionym sezonie odpoczywał bowiem… jeden dzień. Potem stawił się na zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 21 przed mistrzostwami Europy – podsumowano w Przeglądzie Sportowym.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *