Jan Bednarek na testach w Southampton

fot. pilka24.com.pl

Jan Bednarek żegna się z Lechem Poznań. Środkowy obrońca jest bowiem bliski transferu do Southampton, gdzie udał się ze swoim menadżerem na testy medyczne. Po nich kontrakt ma zostać sfinalizowany – czytamy w Przeglądzie Sportowym.

W polskich i zagranicznych mediach już od dłuższego czasu spekuluje się na temat odejścia Jana Bednarka. Transferem środkowego obrońcy poważnie zainteresowali się przedstawiciele Southampton, którzy osiągnęli porozumienie z Lechem Poznań. Na konto Kolejorza zostanie przelane 6,5 miliona euro plus bonusy. Łącznie kwota transfer młodzieżowego reprezentanta Polski powinna wynieść 8 milionów euro.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Bednarek rusza do Southampton w środę rano. Tego samego dnia będzie miał testy medyczne, które mogą przedłużyć się do czwartku. Po ich zakończeniu zostanie ogłoszona transakcja – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego. Piłkarz Lecha Poznań będzie najdroższym piłkarzem sprzedanym z Lotto Ekstraklasy. Wcześniej ten rekord należał do Adriana Mierzejewskiego, który z 5,25 mln euro został sprzedany z Polonii Warszawa do Trabzonsporu.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *