Jarosław Kubicki nowym piłkarzem Lechii Gdańsk

Lechia Gdańsk
fot. Google

Przedstawiciele Lechii Gdańsk mogą pochwalić się pozyskaniem kolejnego zawodnika. Umowę z klubem podpisał właśnie Jarosław Kubicki, który jeszcze nie tak dawno reprezentował barwy Zagłębia Lubin.

– Po bramkarzu (Zlatan Alomerović), kolejnym zawodnikiem, który przechodzi do Lechii jest Jarosław Kubicki. Wychowanek Zagłębia Lubin, związany z pierwszą drużyną Miedziowych od 2014 roku (w tym czasie rozegrał 110 meczów i strzelił sześc goli), pod koniec maja rozwiązał wygasający w czerwcu kontrakt. Był do pozyskania za darmo, tyle że trzeba było zapłacić za niego ekwiwalent za wyszkolenie, który wynosi 470 tys. złotych. Lechia aktywowała środki i pozyskała zawodnika – możemy przeczytać w serwisie internetowym Przeglądu Sportowym.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Jarosław Kubicki dołączył do zespołu Lechii Gdańsk jeszcze przed rozpoczęciem treningów, dzięki czemu trener Piotr Stokowiec będzie miał do dyspozycji zawodnika od pierwszych zajęć. – Myślę, że związanie się z Lechią jest moim dobrym wyborem. Zmiana otoczenia była dodatkowym bodźcem, bardzo podoba mi się stadion, to chyba najlepszy stadion w ekstraklasie. Mam nadzieję, że uda mi się tu rozwinąć, zrobić kolejny krok w rozwoju piłkarskim. Wiem, że czeka mnie trudna rywalizacja o miejsce w składzie, ale patrzę na to z innej strony. Konkurencja pozytywnie wpływa na rozwój, pozwala stać się lepszym piłkarzem – powiedział zawodnik.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *