Jarosław Niezgoda przedłuży kontrakt z Legią Warszawa

Legia Warszawa
fot. google.com

Coraz więcej znaków wskazuje na to, że Jarosław Niezgoda już niebawem podpisze nową umową z Legią Warszawa. Dziennikarz Przeglądu Sportowego zdradził, że w kontrakt napastnika zostanie wpisana pokaźna kwota odstępnego.

– Niezgoda, przedłuży kontrakt z Legią do czerwca 2022 r. Strony negocjują jeszcze sumę odstępnego (10-12 milionów euro) – napisał dziennikarz Piotr Wołosik na Twitterze. Przypomnijmy, że młody napastnik do tej pory wystąpił w dwudziestu pięciu meczach Lotto Ekstraklasy, w których strzelił dwanaście goli i zanotował jedną asystę.

– Media już wiele miesięcy temu podkreślały, że Niezgoda inkasuje w Warszawie o wiele mniejsze pieniądze od Daniela Chimy Chukwu oraz Armando Sadiku (obu nie ma już na Łazienkowskiej), a daje zespołowi zdecydowanie więcej. „Super Express” pisał, że Polak otrzymuje w stolicy naszego kraju 25 tysięcy złotych brutto miesięcznie – czytamy w materiale opublikowanym na stronie internetowej transfery.info.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Jarosław Niezgoda po podpisaniu nowego kontraktu z Legią Warszawa będzie mógł liczyć na sporą podwyżkę. Dodajmy, że zawodnik jest w kręgu zainteresowań trenera Adama Nawałki.

źródło: transfery.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *