Jędrzejczyk i Pazdan odejdą z Legii Warszawa?!

legia warszawa
fot. pilka24.com.pl

Przedstawiciele Legii Warszawa już wkrótce mogą sprzedać dwóch obrońców. Zagraniczne oferty otrzymali bowiem Michał Pazdan oraz Artur Jędrzejczyk – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego.

– Do Legii wpłynęła pierwsza konkretna oferta transferowa. Turecki Sivasspor chce pozyskać reprezentanta Polski Artura Jędrzejczyka. Mistrz Polski nie zarobi na tej transakcji dużych pieniędzy, ale nie to jest dla niego najważniejsze. Klub z Łazienkowskiej chce zejść z kosztów utrzymania drużyny, więc oddanie obrońcy, który rocznie zarabia 820 tysięcy euro, idealnie się w ten plan wpisuje – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego. Zawodnik w Turcji miałby zarabiać jeszcze więcej niż przy Łazienkowskiej, co może być kluczowe w podjęciu przez niego decyzji.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Niewykluczone jest również odejście Michała Pazdana. Okazuje się, że środkowym obrońcą reprezentacji Polski zainteresowali się włodarze Bordeaux. – Według Stanowskiego Bordeaux oferuje 1,7 mln euro. Legia oczekuje więcej, chce dostać za swojego stopera ponad dwa mln euro. Jeśli Francuzi byliby skłonni wyłożyć 2,5 mln euro, to nie będą musieli w ogóle negocjować z mistrzem Polski – czytamy dalej. Wkrótce powinny zapaść wiążące decyzje w obu sprawach.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *