Jerzy Brzęczek nowym trenerem Lecha Poznań?!

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Jerzy Brzęczek z Wisły Płock jest jednym z kandydatów do objęcia posady pierwszego trenera Lecha Poznań – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego. Władze Kolejorza zamierzają zakontraktować trenera posługującego się językiem polskim.

– Przy Bułgarskiej jest bez wątpienia teraz gorący okres, bo trzeba wybrać następcę Nenada Bjelicy, który nie jest już bezrobotny, bo we wtorek wieczorem przejął Dinamo Zagrzeb w ojczyźnie. Lech bardzo chciał zatrudnić Marcina Brosza z Górnika Zabrze, ale szanse od początku były minimalne, bo 45-latek wykazał się lojalnością i nie chciał w tym momencie porzucać zabrzańskiej ekipy. W tej sytuacji wydawało się, że poznaniacy sięgną po trenera zagranicznego – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Ostatecznie działacze Lecha Poznań zdecydowali się na opcję z polskim trenerem, a najpoważniejszym kandydatem jest Jerzy Brzęczek pracujący w Wiśle Płock.  – Trzeba pamiętać, że niedawno Brzęczek podpisał nowy, dwuletni kontrakt. Czy znajduje się w nim klauzula pozwalająca na wykupienie go przez Lecha? Nieoficjalnie wiemy, że klauzula jest i wynosi 250 tysięcy euro. Kolejorz już sondował możliwość pozyskania 47-letniego szkoleniowca i możliwe, że właśnie zdecyduje się na ten wariant – podsumowano w materiale.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *