Joe Gomez z ofertą transferu do Arsenalu Londyn

fot. Lord timothy dexter/Flickr.com
fot. Lord timothy dexter/Flickr.com

Działacze Arsenalu Londyn rozglądają się na rynku transferowym za zawodnikami, którzy w przyszłości mogą stanowić o sile zespołu trenera Arsene Wengera. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy Daily Mirror wynika, że Kanonierzy obserwują poczynania Joe Gomeza reprezentującego Charltonu.

Trener Arsene Wenger słynie z tego, że sprowadza do swojego zespołu obiecujących zawodników, którzy w przyszłości będą mieli stanowić o jego sile. Wobec tego skauci bacznie obserwują kilku kandydatów do transferu, a jednym z nich jest na pewno Joe Gomez reprezentujący barwy Charltonu. 17-letni zawodnik gra na pozycji środkowego pomocnika, a z obecnym klubem jest związany kontraktem do czerwca 2017 roku – poinformowali dziennikarze Daily Mirror.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Joe Gomez pomimo 17 lat jest wyróżniającą się postacią swojego zespołu. W obecnym sezonie zagrał już w 20 spotkaniach angielskiej Championship, a ponadto ma na koncie dwa mecze w Pucharze Ligi Angielskiej. Jeśli zdecyduje się na transfer, to będzie musiał liczyć na grę w akademii Kanonierów.

źródło: Daily Mirror

Opublikowany w Bez kategorii