Johannes Eggestein w Manchesterze United?!

manchester united
fot. Flamenco Sun

Coraz więcej wskazuje na to, że przedstawiciele Manchesteru United już niebawem sprowadzą do siebie ciekawego zawodnika. Niemieckie media poinformowały właśnie, że skauci Czerwonych Diabłów bacznie przyglądają się grze Johannesa Eggesteina grającego w juniorskich ekipach Werderu Brema.

Dziennikarzom niemieckiej gazety Weser Kurier udało się dowiedzieć, że w ostatnim czasie przedstawiciele Manchesteru United gościli w Niemczech, gdzie przyglądali się grze wspominanego we wstępie Johannesa Eggesteina. Skautów klubu z Old Trafford nie mogło zabraknąć w ubiegły weekend, kiedy młodzieżowy zespół Werderu Brema zremisował 3-3 z RB Lipsk. Wszystkie trzy bramki dla gospodarzy strzelił wspominany 17-latek.

Bardzo dobra dyspozycja niemieckiego napastnika spowodowała, że działacze Manchesteru United zaczynają zastanowić się nad jego ewentualnym transferem. Anglicy muszą mieć się jednak na baczności, ponieważ niemieccy dziennikarze zgodnie twierdzą, że w kręgu zainteresowań znajduje się również Borussia Dortmund. Dodajmy, że Johannes Eggestein w obecnym sezonie wystąpił w szesnastu spotkaniach, w których udało się strzelić dwadzieścia dwie bramki.

źródło: Weder Kurier