John Stones na celowniku Arsenalu. Będzie transfer?

fot. telegraph.co.uk
fot. telegraph.co.uk

Przedstawiciele Arsenalu Londyn mogą już niebawem sprowadzić do swojego zespołu nowego zawodnika grającego na pozycji środkowego obrońcy. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy gazety The Mirror wynika, że na celowniku Kanonierów znalazł się John Stones reprezentujący barwy Evertonu.

John Stones już w letnim okienku transferowym mógł odejść z Evertonu, ponieważ jego transferem poważnie zainteresowali się działacze Chelsea Londyn. Trener Jose Mourinho przygotował nawet ofertę opiewającą na trzydzieści milionów funtów, jednak władze Evertonu postanowiły ją odrzucić. Tymczasem w dzisiejszym wydaniu The Mirror możemy przeczytać, że doświadczony defensor znalazł się w orbicie zainteresowań Arsenalu Londyn, choć nie wiadomo, czy Arsene Wenger zdecyduje się wydać tak dużą sumę pieniędzy.

Pamiętajmy bowiem, że francuski szkoleniowiec rzadko decyduje się na wielkie transfery gotówkowe. Do takich możemy zaliczyć między innymi Mesuta Ozila oraz Alexisa Sancheza. Tymczasem wspominany John Stones jest wychowankiem angielskiego Barnsley, z którego trafił do Evertonu w styczniu 2013 roku. W obecnym sezonie wystąpił łącznie w piętnastu spotkaniach, w tym trzynaście razy w angielskiej Premier League.

źródło: The Mirror

Opublikowany w Bez kategorii