Juan Cuadrado odejdzie z Fiorentiny? Oferty transferu!

fot. Sky Sports
fot. Sky Sports

Wszystko wskazuje na to, że Juan Cuadrado najprawdopodobniej odejdzie z zespołu Fiorentiny. Dziennikarze angielskiej gazety Daily Star poinformowali, że pomocnik reprezentacji Kolumbii zerwał rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu, dlatego już od stycznia będzie mógł prowadzić rozmowy transferowe z nowym klubem.

Juan Cuadrado jest jedną z wyróżniających się postaci w zespole Fiorentiny. Już w letnim okienku transferowym sporo mówiło się o transferze pomocnika reprezentacji Kolumbii do Manchesteru United lub FC Barcelony. Ostatecznie żaden z wymienionych klubów nie przekonał władz Fiorentiny, dlatego zawodnik wciąż biega po boiskach włoskiej Serie A. Sytuacja może zmienić się już w styczniu, bowiem zawodnik zerwał umowy w sprawie przedłużenia kontraktu. O ile Katalończycy nie mogą dokonywać transferów, to Czerwone Diabły mają wciąż chrapkę na zawodnika. Oprócz nich w kolejce ustawiają się już przedstawiciele Chelsea Londyn.

Zyskaj 400 złotych bez żadnego ryzyka! Obstaw i wygraj!

źródło: Daily Star|własne

Obstawiaj mecze w zakładach bukmacherskich! Załóż darmowe konto w Sportingbet, odbierz nawet 400 złotych bonusu na start i graj! Więcej wskazówek na temat obstawiania znajdziecie na stronie internetowej www.sportbet.pl.

Opublikowany w Bez kategorii