Juventus Turyn chce Toniego Kroosa!

Juventus Turyn
fot. google.com

Ambitne plany transferowe na najbliższe okienka mają przedstawiciele Juventusu Turyn. Z nieoficjalnych informacji dziennikarze La Gazzetta dello Sport wynika bowiem, że w kręgu zainteresowań mistrzów Włoch znalazł się Toni Kroos reprezentujący barwy Realu Madryt.

Działacze Juventusu Turyn w najbliższym czasie zamierzają odpowiednio wzmocnić linię pomocy, dlatego zagraniczni dziennikarze łączą kolejnych zawodników z transferem do klubu. Nie tak dawno mówiło się, że mistrzowie Włoch są zainteresowani transferem Grzegorza Krychowiaka z Paris Saint Germain, a w gronie kandydatów wymienia się również Axela Witsela.

Tymczasem z nieoficjalnych informacji dziennikarzy La Gazzetta dello Sport wynika, że kandydatem numer jeden to transferu jest Toni Kroos grający na co dzień w zespole Realu Madryt. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że pomocnik reprezentacji Niemiec nie tak dawno podpisał nową umowę z Królewskimi, która będzie obowiązywała do czerwca 2022 roku. Włosi twierdzą, że Juventus jest w stanie zapłacić za niego 60 milionów euro.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Do tej pory piłkarzem „Królewskich”, którego zdecydowanie najczęściej łączono z przejściem do Juventusu był James Rodríguez. Przenosiny Kolumbijczyka na Półwysep Apeniński również cały czas są możliwe. Zdaniem „Mundo Deportivo”, może on wziąć udział w wymianie, zgodnie z którą w kierunku Madrytu udałby się Paulo Dybala – czytamy w serwisie internetowym transfery.info.

źródło: transfery.info

Opublikowany w Bez kategorii