Kacper Przybyłko w Arminii

fot. bundesliga.com
fot. bundesliga.com

Kacper Przybyłko reprezentujący ostatnio barwy niemieckiego 1.FC Koeln postanowił w rundzie wiosennej zmienić otoczenie. Młodzieżowy reprezentant Polski został na pół roku wypożyczony do zespołu Arminii Bielefeld. Na taki ruch zadecydowała możliwość bardziej regularnej gry. Młody napastnik nie łapał się w Kolonii do podstawowego składu, a z ławki rezerwowych również za często się nie podnosił.

Tak jak wspomnieliśmy we wstępie, Kacper Przybyłko nie miał ostatnio zbyt wielu szans na grę w pierwszej drużynie 1.FC Kolen, która walczy o awans do pierwszej Bundesligi. Młodzieżowy reprezentant Polski wspólnie ze sztabem szkoleniowym zadecydowali, że młody napastnik trafi na wypożyczenie półroczne do Arminii Bielefeld. Wówczas Kacper Przybyłko będzie mógł liczyć na częstsze występy, a pozostanie na tym samym poziomie rozgrywek. Warto również odnotować, że młody napastnik miał już okazję reprezentować barwy Arminii. Nam głównie ten klub kojarzy się z występami innego snajpera z Polski, Artura Wichniarka.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Zyskaj 400 złotych bez żadnego ryzyka! Obstaw i wygraj!

Transmisje spotkań na żywo, skróty filmowe i bramki z meczów i zapowiedzi – teraz wszystko znajdziecie w jednym miejscu! Zachęcamy Was gorąco do odwiedzania strony internetowej www.meczenazywo.com.pl!

Opublikowany w Bez kategorii