Kamil Glik wraca do zdrowia. Pojedzie na mundial?

kamil_glik
fot. pilka24.com.pl

Spora część kibiców reprezentacji Polski na pewno zastanawia się nad stanem zdrowia Kamila Glika. Środkowy obrońca z dnia na dzień czuje się coraz lepiej i niewykluczone, że trener Adam Nawałka zabierze go na Mistrzostwa Świata do Rosji.

– Tuż przed turniejem życia los wziął Kamila Glika na przejażdżkę emocjonalnym rollecoasterem. W miniony poniedziałek jego udział w mundialu nie tyle stanął pod znakiem zapytania, co był praktycznie wykluczony, ale każdy kolejny dzień przynosi coraz lepsze wieści i niewykluczone, że dramat, który stał się udziałem reprezentanta Polski, będzie miał szczęśliwe zakończenie –  możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej sportowefakty.wp.pl.

Dziennikarz Krzysztof Stanowski poinformował na Twitterze, że Kamil Glik odzywał już praktycznie pełną ruchomość stawu barkowego, dlatego działacze AS Monaco nie będą blokowali jego wyjazdu na mundial. Wiele zależeć będzie od ostatecznych decyzji lekarzy i samego zainteresowanego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Wracamy do gry, jutro tylko Pascal Boileau, jest naprawdę dobrze. We wtorek chcę już być z drużyną – napisał Kamil Glik na swoim facebookowym profilu. Będziemy bacznie śledzić całą sytuację.

źródło: sportowefakty.wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *