Kamil Grosicki chce odejść z Rennes!

Kamil Grosicki
fot. pilka24.com.pl

Niebawem możemy być świadkami ciekawego ruchu transferowego w wykonaniu Kamila Grosickiego. Sam piłkarz w rozmowie z dziennikarzem Super Expressu przyznał, że poważnie zastanawia się nad zmianą klubu, co ma również związek z sytuacją polityczną we Francji.

– To przykre, że akty terroru we Francji zdarzają się tak często i Francuzi nie mogą sobie z tym poradzić. Mieszkając tu nie można uciec myślami od tego, co się dzieje. Nie jest to komfortowa sytuacja dla mnie i całej rodziny – powiedział Kamil Grosicki w rozmowie z dziennikarzem Super Expressu. Warto bowiem podkreślić, że Francja od dłuższego czasu jest atakowana przez terrorystów. Zagrożenie atakami rośnie, dlatego skrzydłowy reprezentacji Polski poważnie zastanawia się nad zmianą kraju.

Warto w tym momencie podkreślić, że nie tak dawno zagraniczne media spekulowały na temat ewentualnego transferu Kamila Grosickiego do Evertonu. Menadżerem angielskiego klubu jest Ronald Koeman, który widziałby reprezentanta Polski u siebie. Anglicy za transfer skrzydłowego musieliby zapłacić jednak około dziesięć milionów euro. Dodajmy, że Kamil Grosicki łącznie w barwach Rennes wystąpił w trzydziestu sześciu spotkaniach, w których strzelił dziewięć bramek oraz zanotował cztery asysty.

źródło: pilkanozna.pl