Kamil Grosicki chce odejść z Rennes!

Kamil Grosicki
fot. pilka24.com.pl

Niebawem możemy być świadkami ciekawego ruchu transferowego w wykonaniu Kamila Grosickiego. Sam piłkarz w rozmowie z dziennikarzem Super Expressu przyznał, że poważnie zastanawia się nad zmianą klubu, co ma również związek z sytuacją polityczną we Francji.

– To przykre, że akty terroru we Francji zdarzają się tak często i Francuzi nie mogą sobie z tym poradzić. Mieszkając tu nie można uciec myślami od tego, co się dzieje. Nie jest to komfortowa sytuacja dla mnie i całej rodziny – powiedział Kamil Grosicki w rozmowie z dziennikarzem Super Expressu. Warto bowiem podkreślić, że Francja od dłuższego czasu jest atakowana przez terrorystów. Zagrożenie atakami rośnie, dlatego skrzydłowy reprezentacji Polski poważnie zastanawia się nad zmianą kraju.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Warto w tym momencie podkreślić, że nie tak dawno zagraniczne media spekulowały na temat ewentualnego transferu Kamila Grosickiego do Evertonu. Menadżerem angielskiego klubu jest Ronald Koeman, który widziałby reprezentanta Polski u siebie. Anglicy za transfer skrzydłowego musieliby zapłacić jednak około dziesięć milionów euro. Dodajmy, że Kamil Grosicki łącznie w barwach Rennes wystąpił w trzydziestu sześciu spotkaniach, w których strzelił dziewięć bramek oraz zanotował cztery asysty.

źródło: pilkanozna.pl