Kamil Jóźwiak odchodzi z Lecha Poznań. Chce go Leeds!

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Kamil Jóźwiak w następnym sezonie nie będzie reprezentował barw Lecha Poznań. Menadżer zawodnika odrzucił propozycję przedłużenia kontraktu, a to oznacza, że młodzieżowy reprezentant Polski może szukać sobie nowego pracodawcy – poinformował klub na oficjalnej stronie internetowej.

– To dla nas bolesna strata, trudno nam zrozumieć tę decyzję i jesteśmy nią rozczarowani. Kamil w barwach Lecha rozwijał się harmonijnie, dostał szansę występów w pierwszej drużynie, posmakował europejskich pucharów, otrzymywał powołania do młodzieżowych reprezentacji Polski. Pomimo słabszej formy w ostatnich miesiącach nadal mu ufaliśmy i zależało nam na tym, by związał się z Kolejorzem na dłużej – powiedział wiceprezes Piotr Rutkowski cytowany przez oficjalny serwis internetowy Kolejorza.

Warto dodać, że Kamil Jóźwiak otrzymał propozycję przedłużenia kontraktu. Nowa umowa miała obowiązywać przez cztery lata i wygasała 30 czerwca 2021 roku. Jego obecny kontrakt kończy się natomiast po zakończeniu obecnego sezonu.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Rozmowy z agentem rozpoczęliśmy w latem, jak zresztą w wielu przypadkach naszych młodych zawodników, choćby Roberta Gumnego, Pawła Tomczyka, czy wcześniej Dawida Kownackiego. Trwały jednak krótko, a odpowiedzi były często odwlekane w czasie i jednoznacznie wskazywały na to, że do porozumienia nie dojdzie – kontynuował Rutkowski.

Tymczasem z nieoficjalnych informacji wynika, że transferem Kamila Jóźwiaka zainteresowane jest angielskie Leeds United. Anglicy mieliby zimą zapłacić za niego około 200 tysięcy euro.

źródło: lechpoznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *