Kamil Vacek nowym piłkarzem Śląska Wrocław

Śląsk Wrocław pozyskał nowego zawodnika. W przyszłym sezonie barw wrocławskiego klubu będzie bronił Kamil Vacek, który znany jest w Polsce z bardzo dobrych występów w barwach Piasta Gliwice. Czeski pomocnik ma przejść testy medyczne, a następnie podpisać trzyletni kontrakt z nowym klubem.

Działacze Śląska Wrocław od dłuższego czasu negocjowali warunki indywidualnego kontraktu Kamila Vacka. Czech ostatecznie zrezygnował z kwoty za podpis opiewającej na ponad 50 tysięcy euro. Tymczasem sam piłkarz będzie jednym z najlepiej zarabiających w klubie. W kuluarach mówi się, że Kamil Vacek miesięcznie będzie zarabiać ok. 15 tysięcy euro.

– Do Wrocławia przyjechał agent piłkarza Juraj Martvon, który spotkał się z prezesem klubu Michałem Bobowcem (dyrektor sportowy Adam Matysek wyjechał na urlop). Przez chwilę w rozmowach uczestniczył także trener Jan Urban, który od kilkunastu dni mocno naciskał na zatrudnienie piłkarza, argumentując, że bardzo brakuje mu właśnie tak kreatywnego i doświadczonego zawodnika w środkowej strefie boiska – możemy przeczytać w Przeglądzie Sportowym.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *