Kamil Vacek odejdzie ze Śląska Wrocław

śląsk wrocław
fot. pilka24.com.pl

Wszystko wskazuje na to, że Kamil Vacek nie będzie wkrótce reprezentował barw Śląska Wrocław. Działacze klubu poważnie myślą nad rozstaniem się z pomocnikiem, który ma za sobą słaby sezon – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego.

– Wraz z przyjazdem Irańczyka Farshada Ahmadzadeha Śląsk zakończył transfery do klubu (chyba że do końca sierpnia trafi się jakaś niezwykła okazja), ale do załatwienia są jeszcze dwa transfery „wychodzące”. Klub chce się pozbyć zwłaszcza Kamila Vacka, któremu, mimo słabego sezonu 2017/18, zgodnie z podpisanym rok temu kontraktem należy się podwyżka. Teraz jego pobory będą wynosiły około 70 tys. złotych miesięcznie – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Działacze Śląska Wrocław nie ukrywają jednak faktu, że z chęcią sprzedaliby Czecha do innego klubu. Kamil Vacek trenuje obecnie z całym zespołem, ale ma to na celu podtrzymanie formy. – Chcemy rozwiązać sprawę Kamila w cywilizowany sposób i we wzajemnym poszanowaniu – zapewnia dyrektor sportowy wrocławian Dariusz Sztylka. Tymczasem po obozie, Kamil Vacek trafił do czwartoligowych rezerw. – Na tym poziomie za równowartość jednej jego miesięcznej pensji drużyny mogą funkcjonować przez parę miesięcy – podsumowano w materiale.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *