Kibice będą zarządzać Olimpią Poznań

Real Soccer Manager - IKP Olimpia PoznańTrzydzieści punktów w trzynastu meczach – tak prezentuje się bilans IKP Olimpia Poznań w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 w rozgrywkach gr. 1 klasy A. Poznaniacy zajmują w tabeli drugie miejsce i na wiosnę powalczą o awans wspólnie z kibicami. W przerwie zimowej startuje bowiem aplikacja mobilna, dzięki której każdy użytkownik będzie miał wpływ na losy piłkarskiego klubu.

Olimpia Poznań jeszcze w poprzednim sezonie nie miała sobie równych w klasie B, awansując z wielką przewagą do wyższej ligi. Odpowiednio zbudowany zespół radzi sobie dobrze również w wyższej klasie rozgrywkowej, o czym świadczą zdobyte 30 punkty w 13 spotkaniach. Podopieczni trenera Dariusza Gajowieckiego wygrali dziewięć meczów, trzy zremisowali i doznali zaledwie jednej porażki.

Kibice powalczą o awans

Celem zespołu jest awans do Klasy Okręgowej. Wyjściowego składu nie będzie już jednak wybierał szkoleniowiec, a kibice klubu, którzy wkrótce będą mogli pobrać długo wyczekiwaną aplikację mobilną, Real Soccer Manager. – Nasi fani już na dobry początek staną przed wielkim wyzwaniem. W pierwszych miesiącach naszej aplikacji powalczą o awans do wyższej klasy rozgrywkowej – zapowiada dyrektor ds. rozwoju i innowacji Maciej Bukowian.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Zadanie może być nieco ułatwione. Po sezonie 2017/2018 zostanie przeprowadzona reforma rozgrywek, dlatego do Klasy Okręgowej mogą awansować nawet trzy lub cztery zespoły z grupy pierwszej. Chrapkę na to mają między innymi Czarni Czerniejewo, Polonia II Środa Wielkopolska, Phytopharm Klęka, czy Pelikan Niechanowo.

Władza w rękach kibiców – Real Soccer Manager

– Programiści są obecnie na końcowym etapie prac. Na przełomie grudnia i stycznia startujemy z beta testami, wprowadzimy poprawki możliwie jak najszybciej tak, aby od rundy wiosennej to kibice mogli decydować o losach drużyny – kontynuuje Bukowian. Przypomnijmy, że fani będą mogli decydować o formacji na poszczególny mecz, czy ustawieniu poszczególnych zawodników. – Każdy użytkownik będzie miał do dyspozycji swoje wirtualne biuro, w którym będzie mógł oglądać mecze na żywo, grać w różnego rodzaju mini gry, czy komunikować się z innymi fanami – dodaje dyrektor ds. rozwoju i innowacji. – Gracz będzie zdobywał kolejne poziomy, a do tego dbał o wystrój i porządek swojego biura – wyjaśnia.

IKP Olimpia Poznań w mediach

To jedyny tego typu projekt klubu piłkarskiego w Europie. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej www.eaglegame.eu, jak również w mediach społecznościowych – na facebooku, twitterze i instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *