Kibice Borussii wściekli na Matsa Hummelsa

Borussia Dortmund
fot. google.com

Kilka dni temu za pośrednictwem naszego portalu internetowego informowaliśmy Was o odejściu Matsa Hummelsa z zespołu Borussii Dortmund. Środkowy obrońca reprezentacji Niemiec ma latem przenieść się do Bayernu Monachium, a z takiego obrotu spraw niezadowoleni są kibice wicelidera ligi niemieckiej.

W zagranicznych mediach już od dłuższego czasu spekulowano na temat odejścia Matsa Hummelsa z zespołu Borussii Dortmund. Wstępnie mówiono jednak o poważnej propozycji transferu do Manchesteru United. Tymczasem 27-letni zawodnik ostatecznie zdecydował się na przenosiny do Bayernu Monachium, o czym zakomunikowała niedawno oficjalna strona internetowa Borussii Dortmund. Warto jednak podkreślić, że Bawarczycy nie przesłali jeszcze oficjalnej oferty, a umowa piłkarza z wiceliderem rozgrywek obowiązuje jeszcze przez rok.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Z nieoficjalnych informacji niemieckich mediów wynika, że Borussia Dortmund zdecyduje się na sprzedaż Matsa Hummelsa w momencie, kiedy Bayern Monachium zapłaci za niego 38 milionów euro. Tymczasem decyzja piłkarza spowodowała wielkie niezadowolenie wśród kibiców, którzy w mediach społecznościowych i forach przyznają, że nie chcą widzieć już jego w barwach klubu. Nie trudno się domyślić, że wkrótce Mats Hummels zmierzy się z chłodnym powitaniem na Signal Iduna Park.

źródło: pilkanozna.pl