Kim Kallstrom piłkarzem Arsenalu Londyn

fot. arsenal.com
fot. arsenal.com

Przedstawiciele Arsenalu Londyn dopięli do końca transfer Kima Kallstroma, który dzisiaj został oficjalnie nowym zawodnikiem Kanonierów. Jest to odpowiedź angielskiego klubu na ostatnie kłopoty kadrowe związane głównie z kontuzjami zawodników. Doświadczenie wielokrotnego reprezentanta Szwecji ma pomóc Arsenalowi w walce o mistrzostwo kraju.

Od samego rana w mediach przewijały się informacje związane z planowanym transferem Arsenalu Londyn. Trenerowi Arsene Wengerowi nie udało się sprowadzić Juliana Draxlera z Schalke 04 Gelsenkirchen, dlatego też postanowiono sięgnąć po Kima Kallstroma. Wielokrotny reprezentant Szwecji w ostatnim czasie reprezentował barwy Spartaka Moskwa, dla którego strzelił trzy bramki w trzydziestu spotkaniach. Wcześniej reprezentował barwy takich klubów jak BK Hacken, Djurgardens Sztokholm, Stade Rennes, czy Olympique Lyon. W barwach Kanonierów będzie występował na zasadzie półrocznego wypożyczenia, dokładnie do zakończenia obecnego sezonu.

Zyskaj 400 złotych bez żadnego ryzyka! Obstaw i wygraj!

Transmisje spotkań na żywo, skróty filmowe i bramki z meczów i zapowiedzi – teraz wszystko znajdziecie w jednym miejscu! Zachęcamy Was gorąco do odwiedzania strony internetowej www.meczenazywo.com.pl!

Opublikowany w Bez kategorii