Kogo Nawałka powoła na zgrupowanie?

adam nawałka
fot. pilka24.com.pl

W piątek zostaniemy oficjalnie poinformowani o powołaniach z polskiej ligi do reprezentacji Polski. Okazuje się, że jednym z debiutantów będzie Taras Romańczuk reprezentujący na co dzień barwy Jagiellonii Białystok – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego.

Trener Adam Nawałka w dniu dzisiejszym ma podać listę zawodników z polskiej ligi, których zdecydował się powołać na zbliżające się zgrupowanie reprezentacji Polski. Niewykluczone, że na obozie Polaków pojawi się nawet trzydziestu kadrowiczów.

– 12 lutego Romanczuk otrzymał polskie obywatelstwo, a w ostatnią środę odebrał dowód osobisty. Formalności zostały spełnione, teraz nadchodzi czas sprawdzianu. Defensywny pomocnik lidera ekstraklasy będzie miał okazję pokazać się selekcjonerowi najpierw w treningu, ale powinniśmy go także zobaczyć w którymś ze sparingów z Nigerią i Koreą Południową. Jest szykowany jako naturalny zmiennik Grzegorza Krychowiaka – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Wśród powołanych znajdą się również między innymi Michał Pazdan, Krzysztof Mączyński oraz Artur Jędrzejczyk. Niewykluczone są również powołania dla Sławomira Peszko i Rafała Kurzawy. Spora część kibiców zastanawia się również nad powołaniem Krzysztofa Piątka z Cracovii.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *