Kogo Nawałka powoła na zgrupowanie?

adam nawałka
fot. pilka24.com.pl

W piątek zostaniemy oficjalnie poinformowani o powołaniach z polskiej ligi do reprezentacji Polski. Okazuje się, że jednym z debiutantów będzie Taras Romańczuk reprezentujący na co dzień barwy Jagiellonii Białystok – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego.

Trener Adam Nawałka w dniu dzisiejszym ma podać listę zawodników z polskiej ligi, których zdecydował się powołać na zbliżające się zgrupowanie reprezentacji Polski. Niewykluczone, że na obozie Polaków pojawi się nawet trzydziestu kadrowiczów.

– 12 lutego Romanczuk otrzymał polskie obywatelstwo, a w ostatnią środę odebrał dowód osobisty. Formalności zostały spełnione, teraz nadchodzi czas sprawdzianu. Defensywny pomocnik lidera ekstraklasy będzie miał okazję pokazać się selekcjonerowi najpierw w treningu, ale powinniśmy go także zobaczyć w którymś ze sparingów z Nigerią i Koreą Południową. Jest szykowany jako naturalny zmiennik Grzegorza Krychowiaka – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Wśród powołanych znajdą się również między innymi Michał Pazdan, Krzysztof Mączyński oraz Artur Jędrzejczyk. Niewykluczone są również powołania dla Sławomira Peszko i Rafała Kurzawy. Spora część kibiców zastanawia się również nad powołaniem Krzysztofa Piątka z Cracovii.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *