Kolejna oferta za Coutinho. FC Barcelona walczy!

fc barcelona
fot. fcbarcelona.cat

Wielu kibiców zastanawia się na pewno nad przyszłością Philippe Coutinho. Zawodnik Liverpoolu od dłuższego czasu jest kuszony przez przedstawicieli FC Barcelony, którzy niebawem mają złożyć The Reds kolejną propozycję transferową. Zapowiadają się ciekawe dni letniego okienka transferowego.

– Do tej pory Liverpool stawiał sprawę jasno: Coutinho nie jest na sprzedaż. Brazylijczyk jednak zdaje sobie sprawę, że oferta z Barcy trafia się tylko raz w życiu i zdecydował się pójść na wojnę ze swoim dotychczasowym pracodawcą, jednocześnie wyrażając chęć przeprowadzki do Katalonii – możemy przeczytać w serwisie internetowym pilkanozna.pl.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Tymczasem działacze Liverpoolu odrzucili do tej pory trzy ciekawe propozycje FC Barcelony. Katalończycy nie zamierzają jednak składać broni, dlatego niebawem złożą czwartą, niezwykle lukratywną ofertę. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Hiszpanie tym razem zamierzają zapłacić 101 milionów funtów odstępnego, a także kolejne 37 milionów w bonusach. Brzmi niesamowicie!

źródło: pilkanozna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *