Kolejne emocje w Pucharze Polski!

Totolotek - sponsor Pucharu Polski

Piłkarze Korony Kielce w pierwszym spotkaniu ćwierćfinału Pucharu Polski wygrali skromnie 1-0 z zespołem Zagłębia Lubin. Tymczasem już teraz możecie przeczytać u nas pomeczowe wypowiedzi obu trenerów – Gino Lettieriego oraz Piotra Stokowca.

Gino Lettieri (trener Korony Kielce): W pierwszej połowie byliśmy lepsi i słusznie prowadziliśmy 1:0. Korzystaliśmy z miejsca, które dawał nam przeciwnik i graliśmy szeroko. Cały czas brakuje nam jednak tego, żeby strzelić drugą i trzecią bramkę. Po przerwie Zagłębie grało dużo lepiej. Musieliśmy więcej walczyć. Na szczęście nasi ostatni Mohikanie zagrali dobrze.

Adnan Kovacević dostał kolanem w mięsień. Mamy nadzieję, że nie mocno i nie będzie długo pauzował. Na szczęście to jedyny piłkarz, którzy może nam dzisiaj wypaść.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyniku. Gdybyśmy zagrali trochę mądrzej, to może udałoby się stworzyć okazję na drugą bramkę. Jeszcze jednak dzisiaj nic się nie wydarzyło. To dopiero 1:0.

Piotr Stokowiec (trener Zagłębia Lubin): Przyzwyczailiśmy kibiców do dużo lepszych meczów w naszym wykonaniu. Szczególnie pierwsza połowa była słaba. Rzadko zdarza nam się nie strzelić bramki w meczu. Stworzyliśmy sobie dogodne okazje, ale nie udało nam się ich wykorzystać. Patrzymy do przodu. Ten mecz z Koroną się jeszcze nie skończył. Nie złożyliśmy jeszcze broni. Pomimo niekorzystnego wyniku chcemy dalej walczyć o przejście do półfinału.

źródło: korona-kielce.pl