Kompromisy w negocjacjach Kownackiego z Lechem Poznań

fot. Ekstraklasa
fot. Ekstraklasa

Dawid Kownacki jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników Lecha Poznań. Menadżer zawodnika prowadzi obecnie negocjacje w sprawie nowego kontraktu, jednak obie strony nie mogą się porozumieć. Tymczasem trener Mariusz Rumak przyznał, że rozmowy prowadzone są w atmosferze kompromisów.

Szkoleniowiec Kolejorza zdaje sobie sprawę z faktu, że obecne rozmowy menadżera Dawida Kownackiego i podjęta decyzja mogą zaważyć na dalszym rozwoju utalentowanego napastnika. – Może to zaważyć, gdzie będzie w przyszłości. Rozmowy trwają i są prowadzone w atmosferze kompromisów i życzliwości, by zawodnik tak jak chce, został w Lechu – powiedział trener Mariusz Rumak.

sportingbet-zaklady-sportowe1

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Opiekun poznaniaków bardzo chwali sobie współpracę z Dawidem Kownackim. – Cenię sobie pracę z Dawidem Kownackim. To rozsądny chłopak, który wie, co chce w życiu robić. Cenię bardzo wysoko jego profesjonalizm – uzupełnił.

Obstawiaj mecze w zakładach bukmacherskich! Załóż darmowe konto w Sportingbet, odbierz nawet 400 złotych bonusu na start i graj! Więcej wskazówek na temat obstawiania znajdziecie na stronie internetowej www.sportbet.pl.

Opublikowany w Bez kategorii