Kontuzja Cristiano Ronaldo. Co się stało?

cristiano ronaldo
fot. flickr.com

Z pewnością spora część kibiców zastanawia się nad stanem zdrowia Cristiano Ronaldo, który z powodu kontuzji musiał opuścić boisko w trakcie meczu finału Mistrzostw Europy pomiędzy Portugalią a Francją. Piłkarz Realu Madryt jest już po szczegółowych badaniach – czytamy na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Przypomnijmy, że cała akcja miała miejsce jeszcze w pierwszej połowie spotkania, kiedy Dimitri Payet brutalnie potraktował Cristiano Ronaldo. Portugalczyk jeszcze przez kilka minut walczył z bólem na boisku, ale ostatecznie musiał się poddać i został zmieniony przez Ricardo Quaresmę. Pierwsze doniesienia mediów nie były zadowalające, bowiem mówiło o zerwaniu więzadła w lewym kolanie oraz półrocznej przerwie.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Okazuje się jednak, że doszło do uszkodzenia pierwszego stopnia więzadła pobocznego w kolanie. Dziennikarzom gazety AS udało się dowiedzieć, że Cristiano Ronaldo będzie pauzował minimum miesiąc, a w grę wchodzi nawet dwumiesięczna przerwa. To oznacza, że pomocnika reprezentacji Portugalii zabrakłoby w spotkaniu o Superpuchar Europy z Sevillą, które zostanie rozegrane już 9 sierpnia na stadionie w norweskim Trondheim. Będziemy śledzili na bieżąco sytuację Cristiano Ronaldo.

źródło: przegladsportowy.pl