Kontuzja Ibrahiovicia. Dłuższa przerwa!

Manchester United
fot. google.com

Nie mamy najlepszych wiadomości dla kibiców Manchesteru United. Okazuje się bowiem, że sztab szkoleniowy angielskiego zespołu nie będzie mógł przez dłuższy czas skorzystać z usług Zlatana Ibrahimovicia. Zagraniczne media mówią nawet o dziewięciomiesięcznej przerwie.

Przypomnijmy, że Zlatan Ibrahimović nabawił się kontuzji w trakcie rewanżowego spotkania ćwierćfinału Ligi Europy z zespołem RSC Anderlecht. Napastnik reprezentacji Szwecji walczył o górną piłkę z Karą, a następnie pechowo upadł na murawę z przeprostem kolana w prawej nodze.

– Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem od samego początku wydawało się naderwanie lub całkowite zerwanie więzadeł krzyżowych. Jak informuje Gianluca Di Marzio, Ibrahimović faktycznie uszkodził najprawdopodobniej zarówno więzadło krzyżowe przednie, jak i tylne. Oznacza to oczywiście, że w najbliższym czasie nie zobaczymy go na murawie – możemy przeczytać na stronie internetowej transfery.info.

Przed zawodnikiem szczegółowe badania. Jeżeli wcześniejsze diagnozy się potwierdzą, to Zlatan Ibrahimović będzie musiał pauzować nawet dziewięć miesięcy. Warto w tym momencie dodać, że piłkarzowi w czerwcu bieżącego roku wygasa umowa z zespołem Manchesteru United.

źródło: transfery.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *