Kontuzja Jędrzejczyka. Nie zagra dla Polski!

adam nawałka
fot. pilka24.com.pl

Nie mamy najlepszych wiadomości dla kibiców reprezentacji Polski. Okazuje się bowiem, że trener Adam Nawałka w najbliższych meczach eliminacji Mistrzostw Świata nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanego Artur Jędrzejczyka – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego.

– Artur Jędrzejczyk trzeci miesiąc gra z kontuzją palca, której nabawił się w Superpucharze Polski, a ta potem się pogłębiała. Piłkarz do tej pory męczył się i wychodził na boisko z bólem, ale wreszcie doczekał się terminu operacji. Zabieg przejdzie w przyszłym tygodniu. Przez to opuści zgrupowanie reprezentacji Polski – możemy przeczytać na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Sporo kibiców Legii Warszawa narzekało na grę Artura Jędrzejczyka, jednak niewielu zdawało sobie sprawę, że boczny obrońca reprezentacji Polski zmaga się z kontuzją i gra na lekach przeciwbólowych.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Ból w ręce jest na tyle silny, że przeszkadza zawodnikowi w codziennym funkcjonowaniu. Jędrzejczyk nie może normalnie spać, musi przyjmować tabletki. Sztab medyczny długo wstrzymywał się z wyznaczeniem terminu operacji, a ta była nieunikniona – czytamy dalej. Ostatecznie Jędrzejczyk trafi na stół operacyjny na dniach, a to oznacza, że nie będzie do dyspozycji trenera Adama Nawałki na mecze eliminacji Mistrzostw Świata z Armenią i Czarnogórą.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *