Kontuzja Karima Benzemy. Kiedy wróci do gry?

Real Madryt
fot. google.com

Drużyna Realu Madryt w ubiegły wtorek rywalizowała w półfinale Ligi Mistrzów, w którym zremisowała bezbramkowo z zespołem Manchesteru City. We wspomnianym meczu nie zagrał kontuzjowany Cristiano Ronaldo, a na problemy zdrowotne narzeka również Karim Benzema. To z pewnością spory problem Królewskcih.

Karim Benzema znalazł się co prawda w wyjściowej jedenastce Realu Madryt na półfinałowe spotkanie Ligi Mistrzów, jednak musiał opuścić boisko już w przerwie. Jak się później okazało, było to związane z kolejnymi problemami zdrowotnymi reprezentanta Francji.  Doświadczony napastnik po powrocie do Hiszpanii przeszedł szczegółowe badania, które wykazały kontuzję mięśniowo-powieziową mięśnia dwugłowego prawej nogi.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Wszystko wskazuje na to, że Karim Benzema nie będzie mógł pomóc swoim kolegom w zbliżającym się spotkaniu hiszpańskiej Primera Division przeciwko Realowi Sociedad. Będzie poddany bacznym obserwacjom, dlatego wciąż nie wiadomo, czy będzie mógł zagrać w rewanżowym starciu Ligi Mistrzów z Manchesterem City. Taka decyzja ma zostać podjęta dopiero tuż przed rozpoczęciem meczu.

źródło: transfery.info