Kontuzja Starzyńskiego. Kiedy wróci do gry?

fot. pilka24.com.pl

Nie mamy najlepszych wiadomości dla kibiców Zagłębia Lubin. Okazuje się, że trener Piotr Stokowiec w najbliższy spotkaniu z Lechią Gdańsk nie będzie mógł skorzystać z usług Filipa Starzyńskiego. Środkowy pomocnik nie pojechał z zespołem nad Bałtyk.

Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy Przeglądu Sportowego wynika, że Filip Starzyński ma problem z mięśniami brzucha. Tego typu problemy zdrowotne doskwierały mu już rok temu, dlatego nie rozegrał wielu meczów do końca rundy jesiennej.

– Dla Filipa jest opracowany plan treningowo-rehabilitacyjno-diagnostyczny. W przyszłym tygodniu zawodnika czekają dwie wizyty u lekarza, które wykluczą lub potwierdzą pewne scenariusze. Być może to się skończy drobnym zabiegiem, ale nie przesądzajmy – powiedział prezes Robert Sadowski w rozmowie z dziennikarzem Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Zagłębie Lubin bardzo dobrze radzi sobie w obecnym sezonie Lotto Ekstraklasy. Podopieczni trenera Piotra Stokowca w dziesięciu meczach uzbierali dziewiętnaście punktów, dlatego są wiceliderem rozgrywek, mając tyle samo oczek, co liderujący Górnik Zabrze.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *