Krychowiak mógł trafić do West Ham!

grzegorz krychowiak
fot. pilka24.com.pl

Grzegorz Krychowiak pod koniec letniego okienka transferowego został wypożyczony z Paris Saint Germain do West Bromwich Albion. Tymczasem dziennikarze Przeglądu Sportowego poinformowali na swoich łamach, że środkowy pomocnik reprezentacji Polski miał również ciekawą propozycję przejścia do West Ham United.

Współwłaściciel West Ham United w rozmowie z dziennikarzem stacji Sky Sports zdradził, że Grzegorz Krychowiak znajdował się w kręgu zainteresowań władz klubu. Walijczyk wytłumaczył, dlaczego środkowy pomocnik Paris Saint Germain ostatecznie nie podpisał kontraktu z Młotami.

– Krychowiak i Sanches zostali zaproponowani trenerowi. Była możliwość by ich do nas sprowadzić zanim trafili do innych zespołów. Bilić powiedział nam jednak, że ich nie potrzebuje, bo jest zadowolony ze składu, którym obecnie dysponuje. Slaven może się cieszyć naszym poparciem. Menedżer wierzy, że mając do dyspozycji obecnych piłkarzy zdoła wyjść z kryzysu i zacząć wygrywać po rozczarowującym początku – powiedział David Sullivan cytowany przez polskie media.

Tym samym Grzegorz Krychowiak związał się kontraktem z West Bromwich Albion, którego barw będzie bronić w sezonie 2017/2018. Polak liczy na regularną grę, która pozwoli mu wrócić do reprezentacji Polski prowadzonej przez trenera Adama Nawałkę.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *