Krychowiak odchodzi z PSG!

Wszystko wskazuje na to, że Grzegorz Krychowiak w letnim okienku transferowym pożegna się z zespołem Paris Saint Germain. Francuskie media wymieniają nazwisko reprezentanta Polski jako jednego z głównych kandydatów do odejścia. Środkowy pomocnik kompletnie nie sprawdził się po transferze z hiszpańskiej Sevilli.

Grzegorz Krychowiak jeszcze nie tak dawno reprezentował barwy Sevilli, aczkolwiek przed rozpoczęciem obecnego sezonu został kupiony przez PSG. Głównym zwolennikiem tego transferu był trener Unai Emery, który miał okazję pracować z reprezentantem Polski w Hiszpanii. Środkowy pomocnik nie zdołał zaklimatyzować się w szatni mistrzów kraju, dlatego też ciężko było mu się przebić do podstawowego składu.

– Na wszystkich frontach pomocnik wystąpił w zaledwie dziewiętnastu spotkaniach, spędzając na boisku 1025 minut. W tym czasie nie udało mu się strzelić ani jednego gola, czy zapisać na swoim koncie choćby jednej asysty – możemy przeczytać w serwisie internetowym pilkanozna.pl.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Tymczasem dziennikarze gazety Monte Carlo twierdzą, że Grzegorz Krychowiak latem pożegna się z zespołem Paris Saint Germain. W tym gronie wymienia się również Blaise Matuidiego, Lucasa oraz Hatema Ben Arfę. Mówi się, że reprezentant Polski miałby zostać sprzedany za 20 milionów euro. Byłaby to strata dla Francuzów, którzy kupili go kwotę o 10 milionów euro większą.

źródło: pilkanozna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *