Czy Krychowiak odejdzie z West Bromwich Albion?

grzegorz krychowiak
fot. pilka24.com.pl

Grzegorz Krychowiak już w przerwie zimowej najprawdopodobniej pożegna się z zespołem West Bromwich Albion. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy angielskiej gazety The Sun wynika, że działacze z Wysp Brytyjskich nie są zadowoleni z postawy reprezentanta Polski, którego chcieliby się pozbyć.

– Grzegorz Krychowiak początek przygody na Wyspach miał naprawdę udany. West Brom nie zachwycał, ale Polak zbierał dobre recenzje nie tylko od dziennikarzy i ekspertów, ale też kibiców, którzy długo nie mogli zrozumieć w jaki sposób piłkarz tej klasy występuje w ich ulubionej drużynie. Po kilku miesiącach sytuacja mocno się jednak zmieniła. Defensywny pomocnik coraz częściej zamiast na boisku siedzi na ławce rezerwowych, a w ostatnim spotkaniu przeciwko Stoke (1:3) zabrakło go nawet w kadrze meczowej klubu z The Hawthorns – możemy przeczytać na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Angielscy dziennikarze zaczęli spekulować nad przyszłością Grzegorza Krychowiaka. Polak miałby już zimą zmienić klub, ponieważ West Bromwich Albion nie jest zadowolone z jego postawy, a 100 tysięcy funtów tygodniowo chciałoby przeznaczyć na innego zawodnika. Na chwilę obecną nie wiadomo jednak, jak dokładnie potoczą się losy Polaka, który jest wypożyczony z PSG. Pewne jest, że nie zagrzeje miejsca również w stolicy Francji, dlatego nie można wykluczyć kolejnego wypożyczenia.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *