Czy Krychowiak odejdzie z West Bromwich Albion?

grzegorz krychowiak
fot. pilka24.com.pl

Grzegorz Krychowiak już w przerwie zimowej najprawdopodobniej pożegna się z zespołem West Bromwich Albion. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy angielskiej gazety The Sun wynika, że działacze z Wysp Brytyjskich nie są zadowoleni z postawy reprezentanta Polski, którego chcieliby się pozbyć.

– Grzegorz Krychowiak początek przygody na Wyspach miał naprawdę udany. West Brom nie zachwycał, ale Polak zbierał dobre recenzje nie tylko od dziennikarzy i ekspertów, ale też kibiców, którzy długo nie mogli zrozumieć w jaki sposób piłkarz tej klasy występuje w ich ulubionej drużynie. Po kilku miesiącach sytuacja mocno się jednak zmieniła. Defensywny pomocnik coraz częściej zamiast na boisku siedzi na ławce rezerwowych, a w ostatnim spotkaniu przeciwko Stoke (1:3) zabrakło go nawet w kadrze meczowej klubu z The Hawthorns – możemy przeczytać na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Angielscy dziennikarze zaczęli spekulować nad przyszłością Grzegorza Krychowiaka. Polak miałby już zimą zmienić klub, ponieważ West Bromwich Albion nie jest zadowolone z jego postawy, a 100 tysięcy funtów tygodniowo chciałoby przeznaczyć na innego zawodnika. Na chwilę obecną nie wiadomo jednak, jak dokładnie potoczą się losy Polaka, który jest wypożyczony z PSG. Pewne jest, że nie zagrzeje miejsca również w stolicy Francji, dlatego nie można wykluczyć kolejnego wypożyczenia.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *