Krychowiak zostanie wypożyczony do Getafe

grzegorz krychowiak
fot. pilka24.com.pl

Grzegorz Krychowiak najprawdopodobniej w przerwie zimowej ponownie zmieni klub. Reprezentant Polski liczy na regularną grę, a jego usługami poważnie zainteresowali się działacze hiszpańskiego Getafe – poinformowały miejscowe media.

Przypomnijmy, że Grzegorz Krychowiak jest obecnie związany kontraktem z Paris Saint Germain, jednak w związku z brakiem regularnej gry został wypożyczony do angielskiego West Bromwich Albion. Wydawało się, że to dobry ruch, jednak ostatecznie reprezentant Polski również na Wyspach Brytyjskich ma problem z regularną grą.

– Krychowiak chce jak najlepiej przygotować się do mistrzostw świata w Rosji, dlatego zdaje sobie sprawę, że być może trzeba będzie zmienić klub, aby móc liczyć na więcej minut na boisku. Kilka dni temu mówiło się o zainteresowaniu ze strony klubów tureckich oraz Sevilli – możemy przeczytać w serwisie internetowym pilkanozna.pl.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Tymczasem dzisiaj hiszpańskie media poinformowały, że zimą bardzo możliwe jest wypożyczenie Grzegorza Krychowiaka do Getafe. Władze klubu zamierzają przebudować drugą linię, którą Polak miałby wzmocnić. W najbliższych dniach będziemy na bieżąco śledzić transferowy losy reprezentanta kraju.

źródło: pilkanozna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *