Krychowiak zostanie wypożyczony do Getafe

grzegorz krychowiak
fot. pilka24.com.pl

Grzegorz Krychowiak najprawdopodobniej w przerwie zimowej ponownie zmieni klub. Reprezentant Polski liczy na regularną grę, a jego usługami poważnie zainteresowali się działacze hiszpańskiego Getafe – poinformowały miejscowe media.

Przypomnijmy, że Grzegorz Krychowiak jest obecnie związany kontraktem z Paris Saint Germain, jednak w związku z brakiem regularnej gry został wypożyczony do angielskiego West Bromwich Albion. Wydawało się, że to dobry ruch, jednak ostatecznie reprezentant Polski również na Wyspach Brytyjskich ma problem z regularną grą.

– Krychowiak chce jak najlepiej przygotować się do mistrzostw świata w Rosji, dlatego zdaje sobie sprawę, że być może trzeba będzie zmienić klub, aby móc liczyć na więcej minut na boisku. Kilka dni temu mówiło się o zainteresowaniu ze strony klubów tureckich oraz Sevilli – możemy przeczytać w serwisie internetowym pilkanozna.pl.

Tymczasem dzisiaj hiszpańskie media poinformowały, że zimą bardzo możliwe jest wypożyczenie Grzegorza Krychowiaka do Getafe. Władze klubu zamierzają przebudować drugą linię, którą Polak miałby wzmocnić. W najbliższych dniach będziemy na bieżąco śledzić transferowy losy reprezentanta kraju.

źródło: pilkanozna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *