Kto nie zagra w meczu Polska – Meksyk?

adam nawałka
fot. pilka24.com.pl

Piłkarska reprezentacja Polski przygotowuje się do poniedziałkowego meczu towarzyskiego z zespołem Meksyku. Tymczasem trener Adam Nawałka nie skorzysta z usług kilku kluczowych zawodników, w tym z Roberta Lewandowskiego, Grzegorza Krychowiaka, Kamila Glika i Kamila Grosickiego.

– Adam Nawałka podjął decyzję, że w meczu z Meksykiem sprawdzi kilka nowych twarzy. Czołowe postaci reprezentacji narodowej dostaną natomiast zasłużony odpoczynek, więc Kamil Grosicki, Kamil Glik oraz Grzegorz Krychowiak wyjadą wcześniej do swoich klubów i opuszczą poniedziałkowy mecz w Gdańsku kończący tegoroczne zmagania kadry – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

– Selekcjoner uznał, że akurat ci zawodnicy mają prawo być zmęczeni trudami sezonu i lepiej będzie, jeżeli w ostatnim meczu reprezentacyjnym w tym roku odpoczną. Co oczywiste, zgrupowanie opuści również Artur Boruc, który z Urugwajem pożegnał się z kadrą narodową. To oznacza, że w meczu towarzyskim z Meksykiem zobaczymy najprawdopodobniej drugi garnitur – podsumowano w materiale.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Przypomnijmy, że mecz Polska – Meksyk zostanie rozegrany w poniedziałek 13 listopada na Energa Stadion w Gdańsku.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *