Kupon za 6 PLN, wygrał 180 tysięcy!

Schowek01Wczoraj za pośrednictwem naszej strony internetowej informowaliśmy Was o najlepiej zainwestowanych pięciu złotych. To jednak nic w porównaniu do Pana Wojtka, który stawiając kupon za sześć złotych zgarnął blisko 180 tysięcy! Pokazuje to, że dzięki odpowiednio postawionemu kuponowi możemy zgarnąć sporo gotówki. Dajcie sobie szansę i grajcie!

Przypomnijmy, że wczoraj informowaliśmy Was o jednym z graczy, który kilka dni temu obstawił kupon za pięć złotych, a następnie mógł cieszyć się z wygrania… 47 tysięcy! To jednak nic w porównaniu do Pana Wojtka (na zdjęciu) – obstawiając spotkania za 6 złotych zgarnął aż 180 tysięcy! Szczęśliwy zwycięzca odebrał już swoją nagrodę, co możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu. Pokazuje to, że warto obstawiać i wygrywać! Tak więc dajcie sobie szansę, zarejestrujcie się i grajcie!

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Wszystkich chętnych zachęcamy do odwiedzania strony internetowej na której znajdziecie zapowiedzi kolejek ligowych, a także szczegółowe analizy bukmacherskie. Wystarczy wejść tutaj – http://sportbet.pl/

Zyskaj 400 złotych bez żadnego ryzyka! Obstaw i wygraj!

fot. STS
fot. STS