Laurent Koscielny odejdzie z Arsenalu. Transfer do Realu?

Real Madryt
fot. google.com

W letnim okienku transferowym 2015 roku zapowiadają nam się spore zmiany w zespole Realu Madryt. Nazwisko nowego szkoleniowca nie zostało jeszcze oficjalnie podane, ale okazuje się, że na celowniku Królewskich znalazł się Laurent Koscielny reprezentujący barwy Arsenalu Londyn – poinformowali dziennikarze gazety Daily Star.

Władze Realu Madryt po zakończeniu sezonu 2014/2015 zdecydowali się zwolnić Carlo Ancelottiego z funkcji pierwszego trenera. Oficjalnie nie podano jeszcze nazwiska nowego szkoleniowca, jednak nie trudno się domyśleć, że opiekunem Królewskich zostanie Rafael Benitez, który rozstaje się z włoskim Napoli. Nowy trener już teraz myśli o wzmocnieniach drużyny, dlatego w najbliższym czasie możemy spodziewać się transferu nowego obrońcy.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Tymczasem z nieoficjalnych informacji dziennikarzy Daily Star wynika, że Rafael Benitez chciałby sprowadzić do siebie Laurenta Koscielnego z Arsenalu Londyn. Środkowy obrońca reprezentacji Francji jest podstawowym zawodnikiem swojego zespołu, a w obecnym sezonie wystąpił w 27 meczach angielskiej Premier League, w których strzelił trzy bramki.

źródło: Daily Star

Opublikowany w Bez kategorii