Layvin Kurzawa w Arsenalu?!

fot. Lord timothy dexter/Flickr.com
fot. Lord timothy dexter/Flickr.com

Nie wykluczone, że już wkrótce będziemy świadkami naprawdę ciekawego ruchu transferowego w wykonaniu przedstawicieli Arsenalu Londyn. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy SportMediaset wynika, że w kręgu zainteresowań Kanonierów znalazł się Layvin Kurzawa reprezentujący barwy PSG.

– 24-letni lewy obrońca Paris Saint-Germain już jakiś czas temu wpadł w oko Arsène’owi Wengerowi. Nie tylko Francuz chce jednak swojego rodaka w Londynie. Na transferze ma bardzo zależeć samym włodarzom „Kanonierów” i można spodziewać się podchodów pod niego nawet w momencie opuszczenia klubu przez Wengera – możemy przeczytać w serwisie internetowym transfery.info.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Layvin Kurzawa w obecnym sezonie cieszy się zaufaniem sztabu szkoleniowego. Do tej pory wystąpił bowiem w dwudziestu meczach, w których strzelił trzy gole oraz zanotował pięć asyst. Warto w tym momencie dodać, że jego obecna umowa z PSG wygasa dopiero w czerwcu 2020 roku, dlatego przedstawiciele Arsenalu Londyn musieliby liczyć się ze sporym wydatkiem. W kuluarach mówi się, że mistrz Francji jest gotów sprzedać zawodnika za kwotę, za którą go pozyskał. Dokładnie mowa o 25 milionach euro.

źródło: transfery.info