Legia Warszawa planuje transfery na zimę 2016

Legia Warszawa
fot. google.com

Przedstawiciele Legii Warszawa w zimowym okienku transferowym zamierzają sprowadzić do siebie kilku nowych zawodników, którzy podniosą poziom rywalizacji w zespole trenera Stanisława Czerczesowa. Wobec tego na celowniku legionistów znaleźli się byli gracze – czytamy w Przeglądzie Sportowym.

Prezes Bogusław Leśnodorski jeszcze nie tak dawno przyznał, że w pierwszej kolejności będzie chciał sprowadzić do siebie zawodników, których zna. Tymczasem w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym możemy przeczytać, że na celowniku legionistów znalazł się Artur Jędrzejczyk reprezentujący barwy FK Krasnodar. Obrońca reprezentacji Polski z racji limitu obcokrajowców w lidze rosyjskiej, nie zawsze może liczyć na miejsce w składzie.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

To jednak nie koniec planów Legii Warszawa. Wicemistrzowie Polski chcieliby sprowadzić do siebie również Marcina Komorowskiego oraz Macieja Rybusa, który zastanawia się nad odejściem z Tereka Grozny. W kuluarach mówi się również o rozmowach z Maciejem Makuszewskim grającym w Lechii Gdańsk.

źródło: Przegląd Sportowy

Opublikowany w Bez kategorii