Legia Warszawa zostanie wykluczona z europejskich pucharów?!

Legia Warszawa
fot. google.com

Kibice Legii Warszawa po raz kolejny nie podpisali się przed meczem swojego zespołu. Okazuje się, że fani klubu z Łazienkowskiej na ulicach Madrytu doprowadzili do zamieszek z policją, dlatego klub zostanie ponownie ukarany. Okazuje się, że w grę wchodzi nawet wykluczenie z europejskich pucharów – czytamy na stronie internetowej sport.interia.pl.

Drużyna Legii Warszawa w ramach trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów przegrała na wyjeździe 1-5 z zespołem Realu Madryt. Po raz kolejny źle zachowali się kibice warszawskiego klubu, którzy wzięli udział w zamieszkach z policją.

Przed meczem w Madrycie informowaliśmy opinię publiczną i kibiców, że nie ma już marginesu ze strony UEFA na żaden błąd. Zagrożenie wykluczenia Legii z pucharów jest realne. Tym trudniej jest mi zrozumieć motywację ludzi, którzy, wiedząc o tym, nie potrafią zapanować nad swoim zachowaniem, przynoszą Legii wstyd i ściągają na nią poważne konsekwencje – powiedział Seweryn Dmowski cytowany przez dziennikarzy portalu internetowego sport.interia.pl.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Tymczasem Michał Listkiewicz przyznał, że spodziewa się zamknięcia stadionu na wszystkie mecze w europejskich pucharach. Kibice Legii nie nauczyli się nic po ostatnich karach za zachowanie w trakcie starcia Ligi Mistrzów z Borussią Dortmund.

źródło: sport.interia.pl