Legia wyjedzie na obóz do USA!

Legia Warszawa
fot. google.com

Piłkarze Legii Warszawa w trakcie zimowego okresu przygotowawczego wyjadą na zgrupowanie do Stanów Zjednoczonych, gdzie wezmą udział w towarzyskim turnieju Florida Cup. Będzie to jeden z elementów przygotowań do zmagań w rundzie wiosennej Lotto Ekstraklasy.

– Udział we Florida Cup 2018 będzie dla nas doskonałym uzupełnieniem pierwszego zimowego zgrupowania. Jestem przekonany, że zbierzemy podczas tego zgrupowania bardzo wiele cennych doświadczeń, które zaprocentują w drugiej połowie sezonu – powiedział trener Romeo Jozak cytowany przez dziennikarzy serwisu internetowego pilkanozna.pl.

– Jesteśmy zadowoleni, że nasza międzynarodowa aktywność oraz marka Legii Warszawa zaowocowały zaproszeniem na ten prestiżowy turniej. Floryda to idealne miejsce na zimowe zgrupowania dla drużyn piłkarskich, co potwierdziło już swoją obecnością w ostatnich latach wiele czołowych europejskich klubów – dodał z kolei pełnomocnik zarządu Tomasz Zahorski.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Legia Warszawa w trakcie turnieju Florida Cup będzie miała okazję zmierzyć się z zespołami Atletico Nacional oraz Barceloną Guayaquil. Swój udział potwierdziły również PSV Eindhoven, Glasgow Rangers, Corinthians Sao Paolo, Atletico Mineiro, a także Fluminense Rio de Janeiro.

źródło: pilkanozna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *