Lewandowski: Być może przejdę do Anglii lub Hiszpanii

robert_lewandowski
fot. pilka24.com.pl

W ostatnim czasie zagraniczne media rozpisują się na temat przyszłości Roberta Lewandowskiego, który zastanawia się nad odejściem z Bayernu Monachium. Napastnik reprezentacji Polski nie może narzekać na brak ofert, dlatego pojawiły się już spekulacje łączące napastnika z Manchesterem United, Realem Madryt, czy Paris Saint Germain.

Robert Lewandowski kilka dni temu udzielił wywiadu dziennikarzowi France Football, a w rozmowie z napastnikiem reprezentacji Polski padło oczywiście pytanie o jego przyszłość. – Cóż, być może kiedyś przyjdzie taki dzień i przejdę do jakiegoś angielskiego lub hiszpańskiego klubu. Nie wykluczam tego. Jeśli jednak będą chciał kontynuować karierę w Bayernie, to stanie się tak, ponieważ będę czuł, że to dla mnie idealne miejsce – powiedział kapitan naszej kadry.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Robert Lewandowski w obecnym sezonie jest kluczowym zawodnikiem Bayernu Monachium. 27-letni napastnik łącznie strzelił już trzydzieści osiem bramek, a do tego dołożył jeszcze siedem asyst. Warto dodać, ze jego obecna umowa z Bawarczykami wygasa w czerwcu 2019 roku. – Nie wiem jeszcze jak będzie wyglądała moja przyszłość. Jestem jednak bardzo szczęśliwy w Monachium – podsumował napastnik reprezentacji Polski.

źródło: pilkanozna.pl