Lewandowski wraca do zdrowia. Zagra z Werderem!

robert lewandowski polska
fot. pilka24.com.pl

Bardzo dobre wiadomości napływają do nas prosto z Niemiec, gdzie do zdrowia wraca już Robert Lewandowski. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy Przeglądu Sportowego wynika, że napastnik będzie gotowy na weekendowe spotkanie z Werderem Brema.

– Robert Lewandowski szykuje się na pierwszy oficjalny występ w 2018 roku. Na początku miesiąca trenował indywidualnie podczas zgrupowania w Katarze, ponieważ zmagał się z urazem rzepki. Z tego samego powodu nie zagrał przed tygodniem z Bayerem. W czwartek jego występ awizowano na stronie internetowej magazynu „Kicker” – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Przypomnijmy, że Robert Lewandowski zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców niemieckiej Bundesligi. Napastnik reprezentacji Polski zdobył to tej pory 15 bramek. Warto dodać, że wspominane spotkanie Bayernu Monachium z Werderem Brema odbędzie się w niedzielę 21 stycznia, o godzinie 15:30. Będziemy na bieżąco śledzić poczynania Roberta Lewandowskiego. Śledźcie nas na bieżąco.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *